PARTYINFO

 

MÁCHÁČ 2020 - 20TH ANNIVERSARY

Datum konání:
21.08.2020 - 22.08.2020
Místo konání:
Doksy - pláž Klůček
DJs:
pátek:
Main stage: Afrojack, Salvatore Ganacci, Cosmic Gate, Brennan Heart, Blastoyz, Chocolate Puma, Brian, Enrico, Richard Reynolds, Sedliv, Victor Tellagio
2nd stage: TBA

sobota:
Main stage: Paul Kalkbrenner
Forest stage: Tinlicker, Estiva, Spencer Brown
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 18:00, vstup: předprodej: GoOut.net

 
 
Paul Kalkbrenner sobotním headlinerem festivalu Mácháč

Hlavní sobotní hvězdou je legendární berlínský producent Paul Kalkbrenner, jehož největší hit "Sky and Sand" bude tou pravou hymnou tanečního festivalu, kde se vše už dvě dekády odehrává mezi pískem a nebem. Kalkbrennerovy melodie, ve kterých se střídají euforické hudební příběhy s melancholickými, si za 21letou kariéru našly fanoušky po celém světě. Ti čeští se jich dočkají 22. srpna 2020, kdy Paul vystoupí v rámci druhého dne programu festivalu Mácháč.

 

Festival se tak zároveň vrací ke svým hudebním kořenům: díky změnám v dramaturgii sobotního dne nabídne na hlavní stage přední zahraniční a domácí jména současného techna. Během dvou dnů tak zkompletuje přehlídku toho nejlepšího napříč všemi zásadními styly elektronické hudby.
K sedmi studiovým albům, které vydal mezi lety 2001 a 2015, přidal v roce 2018 další s názvem "Parts of Life". Následující stejnojmenná tour naplnila téměř veškerý jeho čas až do půlky minulého roku. Jen v Evropě se prodalo na tato vystoupení v součtu přes 100.000 vstupenek! Po krátké studiové odmlce se přihlásil o slovo se skladbou "No Goodbye", ve které opět naplno projevil vášeň pro analogový zvuk a podmanivé perkuse.
Předprodej vstupenek exkluzivně prostřednictvím sítě www.goout.net. V prodeji jsou také vstupenky na jednotlivé dny.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016